Hlavní menu

holka

Recenze

  • Nakladatelství, zásilková služba
  • Lilla handmade, s.r.o.

Recenze

capačky papučky šatičky šatičky

Moc děkuji za ochotu

a posílám trochu mých prací ať ručně či na stroji ale práce mě baví.
Díky za vlnu a rychlost kdy mi posíláte vlnu

a tak moc děkuji!
Ludmila Muszelová


 


saty_vj

Dobrý den,

ještě jednou Vám děkuji, příze mi přišla v pátek.
Jak jsem slíbila, posílám první fotografii svetříku z příze Kačenka. Odpovídá velikosti asi 130, spotřebovala jsem necelých sedm klubíček a pletla jsem na jehlicích č. 3,5.

Přeji Vám hezký den.
Dagmar Nováková


 


prehoz

Dobrý den,

jste úžasní, uháčkovala jsem z ní dceři šátek jako přehoz k sukni a halence..ale je moc malý a u nás v galanterii ji už nemají.. tak nádhernou přízi vyrábíte...už používám jen ji...má nádherné barvy a je moc příjemná na tělo...posílám fotku....můžete ji použít i ve své galerii. Kdyby jste náhodou potřebovali pomoci s dopravou...mám svoji malou spedici a mohu Vám pomoci...pro tohle zboží by to pro mě byla opravdu čest.

děkuji a přeji hezký den
Jaroslava Karásková, ing.




 
saty_vj

Dobrý den,

Posílám vám čistě amaterské foto šatiček, které jsem háčkovala z Moniky. Dobře se z ni háčkovalo, příjemně klouzala po háčku a šatky drží tvar.

Ječmenková Vladimíra,
Jaroměř




 
gabinka

Dobrý den,

nedalo mi to se nepochlubit, jak se pěkně pracuje s Vaší přízí Panda. Přílohou zasílám foto vnučky v kompletku uháčkovaném z příze Panda (spotřeba cca 35 dkg). Šatečky byly již prané a nejen že neztratily barevnost a tvar, ale jsou i nadále měkoučké a příjemné na omak, o čemž svědčí spokojený výraz naší "modelky".

Zdravím a přeji Niťárně, ať se jí stále daří
Líba Paukrtová




 
fridrichova

Dobrý den,

chtěla jsem vám poděkovat za zaslané bavlnky, a pokud to nevadí, tak posílám i výsledky své práce :-) Vyšívám pouze vaše obrázky, musím říct že i přes veškeré hledání na internetu i v časopisech jsem tak pěkné obrázky nenašla. Bohužel mi často bavlnky chybí, protože vyšívám křížkem. Ještě jednou děkuji.

Pěkný den,
Iva Fridrichová, Olomouc




ponco

Dobrý den,

zakoupila jsem si u vás pletací přízi Terka 3040 a jsem s ní moc spokojená, dobře se s ní pracuje, je příjemná na nošení a je hřejivá. Upletla jsem si z ní pončo.

Machátová Jana

Vážení,

objednala jsem si u Vás několik gobelínků i s bavlnkami a konečně jsem se k vyšívání dostala.
Ale píši Vám ohledně mé spokojenosti s vysokou kvalitou jak předloh, tak především bavlnek.
Mám zkušenosti s DMC, Anchor atp., ale vaše je 100% předčí! Mohu dělat dlouhé návleky, nedělí se, nepřekrucují, prostě jsem nadšená a výšivka je krásná.
Děkuji a přeji Vám hodně spokojených zákazníků tak jako jsem já.

S přáním hezkých dnů příštích celému kolektivu přeje ze srdce
Miriam Galdiniová z Jičína.



svatebni

Dobrý den,

jmenuji se Petra Nováková a jsem majitelkou internetového obchodu s různými háčkovanými drobnostmi (dečky, dekorace...). Nákupem těchto háčkovaných originálů si můžete udělat radosti sobě, nebo potěšit hezkým dárkem své blízké. Háčkujeme výhradně z českého materiálu, naším dodavatelem je firma Niťárna Česká Třebová s.r.o.

www.hackovani-pn.cz
 




svatebni

Dobrý den,

posílám fotky mých svatebních šatů, které jsem uháčkovala z Vaší příze Panda. Projekt jsem vymyslela loni v zimě, kdy jsem objednala celkem 90 klubíček "Pandy". V březnu jsem začala háčkovat, nejdříve jednotlivé volány a v říjnu jsem šaty dokončovala háčkováním ramínek a dodělávkami detailů. Celkem jsem použila 55 klubíček! Šaty tedy váží téměř 3 kg. Bambusová příze vypadá nádherně, s leskem, je velmi jemná a příjemná na těle a bylo radost s ní pracovat.

Svatbu jsme měli 6. prosince 09 u kaple sv. Antonína na Jihlavsku, připojuji pár fotografií, kterými se chci s Vámi a příp. s dalšími Vašimi zákazníky podělit o radost z našeho svatebního dne, který byl tak krásný mimojiné i díky Vašemu produktu!

Kolekce Vašich přízí je úžasně pestrá, co do barev i použitých materiálů a v kombinaci s cenou jste rozhodně bezkonkurenční!

Srdečně zdravíme a přejeme jen samé spokojené zákazníky, jako jsme byli spokojení my.

Pěkný den
Pavla a Dale Kenworthy



stromek

Vážený výrobce,

chtěla jsem Vám touto cestou poděkovat za Vaše příze, se kterými již dlouhá léta trávím svůj volný čas. Letos jsem použila háčkovací přízi Kordonet č. 30 k vánoční výzdobě mého domova. Pro velký úspěch jsem vytvořila další ozdoby, kterými jsem obdarovala své blízké. Na ukázku pro inspiraci posílám několik fotografií, věřím, že i Vám se budou moje ozdobičky líbit.

Vaše spokojená spotřebitelka
Eva Janouchová, Dlouhopolsko
 




Chtěla jsem Vám moc poděkovat za kvalitu vašich přízí!

Je mi 37 let a propadla jsem vášni háčkování deček. Začala jsem zhruba až v 25-ti letech a právě z vaší přízí Kordonet.

Od tchýně jsem dostala poklad - háčkovací příze Kordonet 30, počítám tak z počátku sedmdesátých let.

Chtěla bych Vám složit poklonu, protože i za ta léta neztratily na kvalitě a ani barvě. Dečky mnou uháčkovené získaly díky Vám takovou patinu, že mně nikdo nevěří, že jsem je právě uháčkovala! Jste bezkonkurenční a vydržíte bez ztráty kvality tolik let!

jitka (20K) Moc Vám za to děkuji a přeji Vám, abyste zůstali jaký jste!

Daniela Krečová



Dobrý den, jak jsem slíbila, posílám vyšitý obraz na ukázku.

Neměla jsem to čím vyfotit, ani teď nevím, zda to bude dobře vidět.

Moc se každému líbí, vyšila jsem ho celý za pouhý měsíc a to je ve velikosti 45 x 60 cm.

Moc bych si přála, kdyby se ve Vaši nabídce objevil ještě alespoň jeden podobný, se zámeckým motivem, aby byl do sady...

Děkuji, mějte se moc hezky.
S pozdravem Jitka Báčová



Vážené spotřebitelky,

dovoluji si napsat moje poznatky a zkušenosti s přízemí firmy Niťárna Česká Třebová s.r.o..

Příze této české firmy znám velmi dlouho. Vyzkoušela jsem v podstatě celou nabídku, od Kordonetů na háčkované límečky, přes Sněhurku na pletené krajkové ponožky až po silnější bavlny na čepičky. Značnou výhodou přízí je jejich velká barevná škála, stálá kvalita a výborná cena. Pro mě velmi oblíbenou je např. Daniela, která díky viskozovému vláknu vykazuje příjemný lesk. Sama z ní háčkuji např.letní šaty (ty s vědomím, že povolí do délky) a topíky na tělo. Katka, další oblíbenkyně - vhodná na letní čepičky pro malé slečny, kabelky, šaty, bikiny...díky barevné pestrosti se dá sladit s jakýmkoliv oděvem.
Pevně věřím, že i v budoucnu si Niťárna udrží kvalitu přízí a bude i nadále patřit ke špičkám ve svém oboru.

petrakot1 (7K) petrakot2 (10K) petrakot5 (12K) petrakot6 (6K)

Petra Kotrysová, Prostějov
www.e-pleteni.cz



Vážený výrobce,

predloha protože jsem zakoupila Váš výrobek – gobelínové vyšívání a asi po 3 měsících práce jsem obraz dokončila, chci se s Vámi a prostřednictvím internetu podělit o své zkušenosti a radost z vykonaného díla.

Proto Vám posílám fotografii vyšitého obrazu, Maruška v lednu……(název jsem si vymyslela) ,aby jste sami, alespoň z části viděli tu nádheru barevné kombinace na výšivce a hloubku celého obrazu.

Vím, že takto to není ten správný zážitek a proto doporučuji všem šikovným lidem, aby si sami nakoupili z Vaší široké nabídky krásných motivů gobelínového vyšívání.

Děkuji výrobci za perfektní práci, kterou mi ušetřil mnoho starostí s výběrem barevných odstínů pro vyšívání a udělal mi radost z krásného díla.

Doma mám již několik zasklených obrazů a všechny se moc líbí každému, kdo k nám zavítá. Přeji mnoho úspěchů ve Vaší další práci

Marta Ondračková
 


Nakladatelství, zásilková služba

Naše firma Nakladatelství, zásilková služba, 54701 Náchod VI/164 vydává už několik let publikace s tématikou háčkování. Po celou dobu naší existence spolupracujeme s firmou Níťárna v České Třebové, protože jsme zjistili, že žádné jiné příze nevyhovují na výrobu háčkovaných drobností, doplňků a dekorací tak dobře, jako právě ty z jejich produkce. V našich publikacích najdete spoustu háčkovaných drobností a dárečků a všechny jsou zhotoveny z přízí Sněhurka, Kordonet a Perlovka, se kterými se nejen dobře pracuje, ale které rovněž drží tvar a i po mnoha vypráních či úpravách je možno je znovu vytvarovat do původní podoby.

01 02 03 04 05

Marie Brahová, majitelka firmy

Lilla handmade, s.r.o.




Luxusní háčkované spodní prádlo


Jsme společnost zabývající se výrobou a prodejem luxusního háčkovaného spodního prádla.
K výrobě našeho zboží používáme výhradně příze společnosti Niťárna Česká Třebová. Příze jsou vysoce kvalitní a pro výrobu kvalitního spodního prádla naprosto vyhovující. Používáme je zejména proto, že se jedná o český výrobek z přírodního materiálu, na čemž si zakládá i naše společnost. Příze jsou pevné a přesto jemné, takže neškrábou ani neškrtí a prádlo z nich vyrobené je pevné a přesto jemné a příjemné na dotek.


www.lilla.cz
Top-Šanta
 


 


img2021 © Niťárna Česká Třebová | obchodní podmínky | ochrana osobních údajů | odkazy | webdesign      

Protected by reCAPTCHA: Privacy policy, Terms of service