Hlavní menu

Aktuality

OZNÁMENÍ O ZMĚNÁCH VE VEDENÍ SPOLEČNOSTI Nit'árna Česká Třebová s.r.o.


Vážení obchodní partneři,

společnost Niťárna Česká Třebová s.r.o. (dále jen „Niťárna") si dovoluje oznámit, že pan Vladimír Michal, jednatel pověřený operativním řízením společnosti, odešel k datu 31.7.2021 do penze. Za jeho působnosti si společnost Niťárna vybudovala významné místo v rámci trhu v České republice, Slovensku, Maďarsku v mnoha dalších zemích a to nejen v rámci EU. Panu Vladimíru Michalovi touto cestou děkujeme za dlouholetou obětavou činnost pro společnost.

Dne 1.8.2021 převzal operativní řízení společnosti její dosavadní jednatel Ing. Karel Kratochvíl. Vlastník Niťárny zůstává stejný. Mateřskou společností je PROSPERITA holding, a.s. se sídlem v Ostravě, www.prosperita.com. Jedná se kapitálově silnou společnost s ryze českým kapitálem a českým vlastníkem, tedy s dobrým zázemím pro další rozvoj Niťárny.

Společnost Niťárna Česká Třebová s.r.o. bude nadále pokračovat pod vedením Ing. Karla Kratochvíla ve svých dosavadních aktivitách tj. ve výrobě bavinářských produktů. Cílem je zachování tradice dosavadní výroby a její rozvoj ve směru kvality výrobků, rozšiřování nabídky o nové atraktivní výrobky a to při zachování konkurenceschopnosti. To vše s podporou mateřské společnosti PROSPERITA holding, a.s.

U společnosti Niťárna došlo ke stejnému datu, tj. k 31.7.2021 k dalším personálním změnám, a to na pozici vedoucí prodeje a hlavní účetní. Na pozici vedoucí prodeje nahradila paní Květu Sukovou slečna Alena Glaserová. Na pozici hlavní účetní nahradila paní Růženu Sršňovou paní Jarmila Marešová. Stejně jako v případě pana Vladimíra Michala obě naše dlouholeté zaměstnankyně odešly do penze a to z jejich strany v dlouhodobě plánovaném termínu. I těmto pracovnicím děkujeme touto cestou za jejich dlouholetou obětavou činnost pro Niťárnu.

Pro naše obchodní partnery se však těmito změnami nic dalšího nemění. Společnost po letní odstávce, z důvodu celozávodní dovolené, dne 16.8.2021 rozjela výrobu a expedici výrobků Niťárny. Všechny dosavadní obchodní podmínky pro naše obchodní partnery samozřejmě zůstávají v platnosti a v případě jakýchkoliv dotazů jsem osobně k dispozici na níže uvedených kontaktech. Stejně tak nová vedoucí prodeje, slečna Alena Glaserová.


Rekapitulace kontaktů:

Ing. Karel Kratochvíl, jednatel, tel 737 207 509, email kratochvil@nitarna.cz Alena Glaserová, vedoucí prodeje, tel. 737594183, email glaserova@nitarna.cz Jarmila Marešová, hlavní účetní, te1.732592557, email. maresova@nitarna.cz

Dovolte mi poděkovat za dosavadní obchodní spolupráci a těším se na její úspěšné pokračování a prohloubení.

V České Třebové dne 19. srpna 2021pdf dokument ke stažení v PDF
 


img2021 © Niťárna Česká Třebová | obchodní podmínky | ochrana osobních údajů | odkazy | webdesign      

Protected by reCAPTCHA: Privacy policy, Terms of service